وکیل خانم | مشاوره حقوقی با وکیل خانم

وکیل خانم

وکیل خانم | مشاوره حقوقی با وکیل خانم

در بسیاری از موارد که افراد نیازمند مشاوره حقوقی هستند به دلیل شرایط نوع آن مشاوره امکان دارد تقاضای وکیل خانم یا وکیل آقا داشته باشند عمدتاً در موارد خانواده و مواردی که به عفت خانواده در ارتباط است خانم ها ترجیح می دهند با وکیل خانم مشاوره داشته باشند .

وکیل پایه یک دادگستری خانم حسب علم و تجربه ای که دارد برای مشاوره اقدام می کند و این از مواردی است که بسیار اتفاق می افتد. گاهی نیز افرادی برای دختر یا خواهر خود دنبال وکیل خانم هستند و ترجیح می دهند یک وکیل دادگستری خانم در دادگاه کنار خانواده ایشان باشد.

مؤسسه حقوقی تهران مدافع با به کارگیری مجرب ترین وبهترین وکلای خانم که هم از علم کافی برخوردار بوده و هم در پیگیری پرونده ها شجاع و جسور هستند. وکیل خانم وکیل پایه یک دادگستری از حیث علمی و فنی هیچ تفاوتی با وکلای آقا نداشته و شما می توانید با اعتماد به این قشر شریف پرونده های خود را پیش ببرد.

 

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد.

تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: “موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”